ایزو/تی سی 138


بهبود کیفیت زندگی با استفاده از سیستم های لوله کشی پلاستیکی

در طول 50 سال گذشته، سیستم های لوله کشی پلاستیکی راه خود را در سیستم های آبرسانی در سراسر دنیا باز کرده اند، و امروزه اصلی ترین مصرف را در این زمینه دارند.

پروسه استاندارد سازی این سیستم های جدید در سال 1982 و با تاسیس کمیته فرعی ایزو/تی سی 138/اس سی 2 (لوله و اتصالات پلاستیکی برای آبرسانی) آغاز گردید.

با ایجاد شبکه پایدار توزیع آب، سیستم های آبرسانی با لوله کشی پلاستیکی به بهبود کیفیت زندگی مردم در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه کمک می کند. مشارکت ایزو 138 در تهیه استانداردهای مربوط به سیستم های لوله کشی پلاستیکی برای آبرسانی بصورت جهانی انجام می پذیرد. این استاندارد با اتفاق آراء چندین طرف سرمایه گذار، از جمله تولید کنندگان مواد خام، سازندگان لوله، اتصالات و شیرآلات، مهندسین عمران، سازمان های گواهی کننده و مقامات قانون گذار ملی تهیه گردیده اند. این استاندارد ها همچنین به انتقال دانش به تولیدکنندگان در حوزه های اقتصادی جدید که کار خود را در بازار محلی آغاز می کنند نیز می پردازد.

انعطاف پذیری، سهولت و سرعت در نصب لوله های پلاستیکی را تبدیل به انتخابی مناسب در صنعت ساختمانی و لوله کشی نموده است.

 ثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :آخرین مقالات


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا